Naše služby

SM Systém Košice

SM Systém Košice, založený na principoch rehabilitácie a posilňovania tela, je moderný a efektívny prístup k zlepšeniu fyzickej kondície, flexibility a celkového zdravia. Tento systém bol navrhnutý s cieľom poskytnúť používateľom komplexnú sadu cvikov a metód, ktoré podporujú správne držanie tela, zvyšujú svalovú silu a pomáhajú predchádzať zraneniam. SM systém je vhodný pre jednotlivcov všetkých vekových kategórií.

Najlepší SM Systém v Košiciach

SM Systém Košice

Progresívny a efektívny prístup k zlepšeniu držania tela a posilneniu chrbticových svalov. Tento inovatívny tréningový program, navrhnutý fyzioterapeutmi, je ideálny pre tých, ktorí hľadajú cestu k lepšiemu zdraviu a celkovému pohodliu. Moje cvičenia SM Systému v Košiciach sa zameriavajú na individuálne potreby každého klienta, čím zabezpečujú, že každý cvičebný plán je efektívny a bezpečný.

sm systém košice cvičenia

Viac o mojich službách

cvičenia hornej časti tela sm systém košice

Čo znamená táto skratka?

SM systém, známy tiež ako Špirálová stabilizácia, je metóda zameraná na prevenciu a liečbu pohybového aparátu. Tento systém spočíva v cvičeniach, ktoré pomáhajú pri stabilizácii chrbtice a zlepšujú celkovú telesnú držbu.

Benefity cvičenia s elastickým lanom

Pravidelné cvičenie s elastickým lanom môže priniesť mnoho výhod, vrátane zlepšenia flexibility, znižovania bolesti chrbta, posilnenia svalov a zlepšenia držania tela. Je to ideálny spôsob, ako udržiavať zdravie chrbtice a znižovať riziko poranení.

praktické použitie elastického lana pri cvičení
skupinové cvičenia sm systém

Skupinové a Individuálne Lekcie

Ponúkame možnosť zúčastniť sa na skupinových lekciách alebo si zvoliť individuálne tréningové sedenia. Skupinové lekcie sú skvelým spôsobom, ako sa zapojiť do komunity a zároveň pracovať na svojich cieľoch.

Aké iné služby ponúkam?

Viac ako cvičenia s elastickým lanom

Okrem SM Systému ponúkam aj ďalšie služby, ako sú bankovanie, masáže a joga, ktoré dopĺňajú moje cvičenia SM Systém a prispievajú k celostnej starostlivosti o zdravie a pohodu mojich klientov.

joga košice uvoľnite svoje telo a myseľ

Rezervujte si svoj termín

Klasická masáž, relaxačná masáž, bankovanie, joga či SM systém vrámci mesta Košice. Rezerváciu je možne vykonať telefonicky, SMS správou, emailom alebo online!