Naše služby

Masáž Košice

Masáž Košice - Klasická masáž, Relaxačná masáž? Pre nás žiaden problém. V našom salóne v srdci Košíc ponúkame širokú škálu masáží, ktoré sú prispôsobené na zlepšenie vašej fyzickej pohody a duševnej rovnováhy. Či už hľadáte uvoľnenie svalov, zníženie stresu alebo len chvíľu ticha a pokoja, naša certifikovaná masérka Vám poskytne prispôsobený zážitok, ktorý obnoví Vašu energiu a zharmonizuje telo s mysľou.

Najlepšia masáž Košice

Aké druhy masáži ponúkame?

Medzi moje špecializované služby patrí klasická masáž, ktorá je ideálna pre uvoľnenie napätia v oblasti krku a chrbta a poskytuje možnosť rozšírenia na celotelovú procedúru. Okrem toho ponúkam aj relaxačnú masáž, ktorá je zameraná na harmonizáciu tela a ducha, a je dostupná ako lokálna masáž pre krk a chrbát, tak aj v podobe celotelovej relaxácie.

masáže v košiciach s horúcimi kameňmi na chrbte

Viac o mojich službách

masáže košice a jej priebeh

Výhody Relaxačnej Masáže

Relaxačná masáž je ideálnym spôsobom, ako zredukovať stres a napätie. Táto jemná forma masáže stimuluje krvný obeh, znižuje svalové napätie a podporuje celkovú relaxáciu tela a mysle. Je to ideálny spôsob, ako si dopriať moment pokoja v hektickom živote.

Klasická Masáž a Jej Prínosy

Klasická masáž, známa tiež ako švédska masáž, je tradičnou formou masáže, ktorá pomáha pri liečbe svalových bolestí a zlepšuje flexibilitu. Pomocou rôznych techník ako hnetenie, trenie a tlakové pohyby, táto masáž efektívne znižuje bolesť, zlepšuje pohyblivosť a podporuje regeneráciu tela.

služby masáže košice relax a pohoda
masáže v košiciach s aromatickými olejmi

Darčekové Poukazy a Špeciálne Akcie

Masáž je skvelým darčekom pre vašich blízkych. Ponúkame darčekové poukazy, ktoré môžete obdarovať rodinu a priateľov. Nezabudnite sledovať aj naše špeciálne akcie a zľavy, ktoré pravidelne ponúkame. V sekcii masaze kosice cennik taktiež nájdete aktuálne ceny našich procedúr.

Aké iné služby ponúkam?

Viac ako Len Masáž

Okrem masáží ponúkam aj ďalšie služby, ako sú bankovanie, SM System a joga, ktoré dopĺňajú moje masážne terapie a prispievajú k celostnej starostlivosti o zdravie a pohodu mojich klientov.

joga košice uvoľnite svoje telo a myseľ
Rezervujte si svoj termín

Klasická masáž, relaxačná masáž, bankovanie, joga či SM systém vrámci mesta Košice. Rezerváciu je možne vykonať telefonicky, SMS správou, emailom alebo online!