Viac informácií

O mne

O mne - Vitajte na namastte.sk! Som Martina Kissiová, skúsená masérka a wellness terapeutka v Košiciach. Mojou misiou je prinášať uvoľnenie, zdravie a pohodu do života mojich klientov prostredníctvom širokého spektra masáží a terapií.

Viac o mne

Moja Cesta k Masážam a Wellness

Moja cesta k masážam a wellness začala pred viacerými rokmi, kedy som objavila silu dotyku a jeho schopnosť liečiť a regenerovať. Po absolvovaní rozličných kurzov a školení som získala hlboké znalosti a praktické zručnosti v rôznych masážnych technikách, vrátane hlbokého tkaniva a reflexnej terapie.

Masáž s tmavým pozadím
masáže košice a jej priebeh

Odbornosť a Individualizovaný Prístup

Verím, že každý klient je jedinečný a zaslúži si prispôsobený prístup. Sústreďujem sa na porozumenie individuálnym potrebám každého klienta a na vytvorenie terapie, ktorá najlepšie vyhovuje ich osobným cieľom a zdravotnému stavu.

Neustále Vzdelávanie a Rast

Vzdelávanie a osobný rast sú pre mňa neustálym záväzkom. Pravidelne sa zúčastňujem na workshopoch a školeniach, aby som zostala na čele s najnovšími trendmi a technikami v oblasti masáží, jogy a cvičenia.

vzdelávanie sa a lekcia masáži košice
joga košice uvoľnite svoje telo a myseľ

Viac ako Len Masáže

Okrem masáží ponúkam aj ďalšie služby, ako sú bankovanie, SM System a joga, ktoré dopĺňajú moje masážne terapie a prispievajú k celostnej starostlivosti o zdravie a pohodu mojich klientov.

Rezervujte si svoj termín

Klasická masáž, relaxačná masáž, bankovanie, joga či SM systém vrámci mesta Košice. Rezerváciu je možne vykonať telefonicky, SMS správou, emailom alebo online!